نظرات رو دوباره باز کردم چون یکی از دوستان از طریق منوی بالا برام پیام گذاشت که دقیقاً متوجه نشدم در مورد کدوم پست داره حرف میزنه!

یکشنبه دفاع دارم ولی انگار عروسی دارم laugh فردا یعنی شنبه باید برم آرایشگاه، میوه، (احتمالاً) شیرینی، نوشیدنی، ظروف یکبارمصرف و بخرم. نمی‌دونم چطور میشه، امیدوارم خوب بشه. یکشنبه دو نفر دیگه از دانشجویای استاد راهنمای من هم دفاع دارن blush خدا کنه همه‌چی خوب پیش بره.

ولی یه چیزی بگم، هیچ‌وقت سعی نکنید از چیزی فرار کنید angel چون از هر چیزی فرار کنید دقیقاً همون چیز سر راهتون سبز میشه. باید سعی کنیم یه جورایی مشکل رو حل کنیم yes

اول شهریور با پدرم رفتیم ساری برای آزمون استخدامی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران. سوالاش آسون بود به جز سوالات اطلاعات عمومی که بیشتر در زمینه بانکداری و اقتصاد بود. سوالات ریاضیش هم آسون بود. فکر کنم از اول دبیرستان در آورده بودن. من فنی خوندم بنابراین ریاضیم به اندازه‌ی اکثر شماها که تجربی و ریاضی خوندین خوب نیست. ریاضی رو گذاشتم آخر از همه چون فکر میکردم وقت زیاد میگیره و احتمال اشتباه زدنش زیاده. وقتی به سوال سوم-چهارم ریاضی رسیدم گفتن فقط یک دقیقه وقت دارید. گشتم ببینم کدوم سوالو میشه بدون محاسبه حل کرد. یه نگا به سوالا انداختم. یکی از سوالا این بود که کدام یک از گزینه‌های زیر تابع نیست، بعد چهار تا زوج مرتب داده بود. همین سوال رو جواب دادم. ولی فکر کنم اینطوری شنیدم که فقط اونهایی مجاز میشن که 50 درصد نمره‌ی کل رو بگیرن.

محسن (یکی از پسردایی‌هام) که اومده بود باهم مستند میراث آلبرتا 3 رو دیدیم؛ البته من قبلاً چندین بار دیده بودم. همینطور مستند متولد اورشلیم رو دیدیم که اون قبلاً دیده بود. بعد از دیدن مستند متولد اورشلیم یه سوال خیلی بزرگ واسم ایجاد شد و یه مفهوم توی ذهنم به وجود اومد. سوال بزرگی که واسم ایجاد شد این بود که رژیم صهیونیستی قدرتش رو از کجا میاره؟ این همه امکانات نظامی؟ این همه پول رو از کجا میاره؟ چطوری کشورهای دیگه رو راضی میکنه؟ چرا کشورهای دیگه ازش حمایت می‌کنن؟ چی به اونا میرسه مگه؟ اسرائیل چی داره مگه؟ این قدرتشو از کجا میاره؟

اما مفهومی که تو ذهنم به وجود اومد این هست که ما به کشوری میگیم قدرتمند که صنعت قوی‌ای داشته باشه. بنابراین قدرت تو صنعته. یعنی شما آمریکا، آلمان، ژاپن، کره جنوبی، چین و هر کشوری که به نظرتون قدرتمند هستند رو در نظر بگیر. همه‌ی اونها تو صنعت قوی هستن. شما اگه بتونی هواپیما بسازی موشک هم میتونی بسازی، اگه بتونی خودرو بسازی تانک هم میتونی بسازی، اگه کشتی بتونی بسازی ناو جنگی هم میتونی بسازی. من به نظرم سپاه علاوه بر این که باید روی امکانات نظامی کار کنه باید وارد صنعت بشه. قدرت یک کشور به صنعتشه. یعنی وارد خودروسازی بشه مثلا. وقتی ما خودروهای با کیفیت بسازیم و بتونیم صادر کنیم یه ابهتی به دست میاریم.

چند تا فرصت کارآموزی تو جابینجا دیدم. نمیدونم چی کار کنم!

یه سوال واسم پیش اومده بود که البته جوابشو خودم پیدا کردم. سوال این بود که چرا من پسرخاله‌ی پسرخاله‌م هستم، پسرعموی پسرعموم هستم اما پسردایی ی پسرعمه‌م هست یا اینکه پسرعمه‌ی پسردایی‌م هستم؟! مثلا چرا پسر دایی ی پسردایی‌م نیستم یا چرا پسرعمه‌ی پسرعمه‌م نیستم؟؟!! اینجواب‌ش اینه که چون هیچ‌کدوم از دایی‌هایی من با هیچ‌کدوم از عمه‌های من ازدواج نکردن laugh

امشب تلویزیون داشت قسمت آخر سایه‌بان رو نشون میداد. یک تیکه‌ش رو با گوشی ضبط کردم. تقطیعش کردم,؛ یعنی همون تیکه‌تیکه‌ش کردم smiley

heartbroken heart

مشخصات

• دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: سوال ,مستند ,بسازی ,یعنی ,قدرت ,بتونی ,وجود اومد ,کشورهای دیگه ,میتونی بسازی، ,واسم ایجاد ,متولد اورشلیم ,مستند متولد اورشلیم
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کتاب ، جزوه پیام نور , تحقیق , کتاب الکترونیکی بیمه سامان saman insurance قاب احساس همه چیز راجع به طرح درس نویسی ملکه بانو آموزش مطالب علمی و دانشجویی موسسه قانون یار ام دی اف ملامینه هایگلاس فروش عمده یامهدی ادرکنی (عج) تماشای آنلاین فیلم + لینک دانلود | رایگان